De
Olympische Spelen 2012 zijn in Londen en u kunt er bij zijn! A once in a
lifetime evenement voor relatiemarketing, gezelligheid en sfeer!
De Zomerspelen zijn van 26-07-2012 t/m 13-08-2012 en worden op diverse locaties in en rond London gehouden. Voorlopig gaan 5 schepen van onze vloot definitief naar London. De ligplaats is Delphin Quay in het Royal Victoria Dock recht tegenover het Excel gebouw, waar een aantal binnensporten plaatsvinden. De afgesloten kade is met de lightrail slechts 7 minuten verwijderd van het Olympisch Dorp en met de nieuwe kabelbaan 10 minuten van de O2 waar o.a. het turnen met hopelijk Epke Zonderland plaatsvindt.
Op woensdag 25 juli zeilen de schepen gezamenlijk naar de Towerbridge en terug naar het Royal Victoria Dock, en met dit indrukwekkende spektakel verwachten we veel televisie aandacht, reclame en goodwill. Er liggen grote kansen voor het bedrijfsleven om zich te profileren, en deelname aan deze Sail is nog mogelijk.
Alleen tijdens de eerste zes dagen van de Spelen van donderdag 25 juli is er op het luxueuze schip de Swaensborgh nog plaats voor 30-32 personen. Op de indrukwekkende driemast topzeilschoener overnacht u met uw gasten in ruime 2, 3 of 4 -persoons cabines, het schip beschikt verder over een comfortabel dekhuis met ruime bar en beneden een representatieve en ruime salon.
Voor de gehele periode hebben we nog een zeer luxueus schip vrij, met in alle hutten een eigen douche en toilet.