Beschrijving
Op vrijdagavond kunt u vanaf 20 uur in Lemmer inschepen. Na het verdelen van de hutten, komt de hele groep samen met crew bij elkaar. Schipper Rob legt dan uit, wat ongeveer de planning is voor de komende dagen.
Zaterdagmorgen na het ontbijt worden de lijnen losgegooid. Zo tegen 16 uur wordt er in een haven aangelegd en bestaat de mogelijkheid een wandeling te maken. Wie zin heeft kan aan boord helpen bij het koken. 's Avonds kunt u genieten van de ongedwongen sfeer en de gezelligheid aan boord.
's Maandags is de Gaia zo rond 17 uur weer in de thuishaven Lemmer en neemt u afscheid van de groep en de crew.
Zeilervaring is niet noodzakelijk bij deze zeiltocht. De schipper betrekt u tijdens de tocht steeds bij de planning, waarbij de weersomstandigheden steeds voor doorslaggevend belang zijn.
De prijs per persoon bedraagt € 240,00 incl. eten. De drankjes en het beddengoed zijn niet bij de prijs inbegrepen.
Naam van het schip:
Gaia
Vaargebied:
IJsselmeer
Evenement:
Inschepen:
25-05-2012 - 20:00
Vertrekhaven:
Lemmer
Ontschepen:
28-05-2012 - 16:00
Aankomsthaven:
Lemmer
Kosten:
€ 240,00 p.p. inkl. eten
Beschikbare plaatsen:
4