Beschrijving
Op vrijdagavond kunt u vanaf 20 uur in Lemmer inschepen. Na het verdelen van de hutten, komt de hele groep samen met crew bij elkaar. Schipper Aard-Michiel legt dan uit, wat ongeveer de planning is voor de komende dagen.
Zaterdagmorgen na het ontbijt worden de lijnen losgegooid. Zo tegen 16 uur wordt er in een haven aangelegd en bestaat de mogelijkheid een wandeling te maken. Wie zin heeft kan aan boord helpen bij het koken. 's Avonds kunt u genieten van de ongedwongen sfeer en de gezelligheid aan boord.
's Maandags is de Banjaard zo rond 15 uur weer in de thuishaven Lemmer en neemt u afscheid van de groep en de crew.
Zeilervaring is niet noodzakelijk bij deze zeiltocht. De schipper betrekt u tijdens de tocht steeds bij de planning, waarbij de weersomstandigheden steeds voor doorslaggevend belang zijn.
De prijs bedraagt € 250,00 per persoon, incl. maaltijden en excl. drankjes.
Naam van het schip:
Banjaard
Vaargebied:
IJsselmeer
Inschepen:
06-04-2012 - 20:00
Vertrekhaven:
Lemmer
Ontschepen:
09-04-2012 - 15:00
Aankomsthaven:
Lemmer
Kosten:
€ 250,00 p.p. incl. eten
Beschikbare plaatsen:
16